Pompy ciepła Zawiercie

Doradztwo

Wykorzystując nasze doświadczenie doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniej instalacji.

Projekt

Przygotujemy indywidualny projekt rozprowadzenia instalacji.

Montaż

Wykonamy profesjonalny montaż zgodnie z zaleceniami producenta.

Serwis

Wykonamy serwis bieżący jak i cykliczny wykonanych instalacji.

Pompy ciepła Zawiercie

Wykonujemy profesjonalne instalacje pomp ciepła na terenie
Zawiercia i okolic. Wszystkie nasze prace wykonujemy przy użyciu profesjonalnych narzędzi oraz przy zachowaniu wytycznych producenta co gwarantuje zachowanie gwarancji montowanej jednostki. Oferujemy kompleksową usługę od doradztwa po montaż oraz ewentualny serwis.

Jak działa pompa ciepła?

Pompy ciepła to jedne z najbardziej efektywnych oraz ekologicznych instalacji ogrzewania budynków oraz przygotowania wody ciepłej użytkowej.

Pompa ciepła to nowoczesne rozwiązanie grzewcze wykorzystywane w domach jednorodzinnych i nie tylko. Działa ona na zasadzie pobierania ciepła z otoczenia, wody gruntu czy powietrza następnie przetwarzane ciepło oddawane jest na wodę, która zasila nasze ogrzewanie centralne.

Dlaczego warto wybrać pompe ciepła?

Ekologia

Pompa ciepła jest urządzeniem niemal że w 100% ekologicznym nie wytwarza ona żadnych zanieczyszczeń w miejscu pracy. Jedynie zużywana energia niesie za sobą spaliny wydobywane z elektrowni mimo to są one znacznie mniej szkodliwe niż dym wydobywający się z domowych kominów.

Bezpieczeństwo

Pompa ciepła to jedna z najbezpieczniejszych instalacji grzewczych. Niema ryzyka wybuchu czy zaczadzenia się w przeciwieństwie do ogrzewania paliwowego.

Bezobsługowość
Poprawne zamontowanie oraz odpowiednie dobranie mocy do kubatury budynku gwarantuje że pompa ciepła staje się instalacją bezobsługową.
Małe gabaryty

Instalacja pompy ciepła jest stosunkowo mała w porównaniu z innymi instalacjami grzewczymi gdzie np. potrzebujemy zbiornika na paliwo zasilające.

Wiarygodny wykonawca

Warto zdecydować się na wykonawcę który zagwarantuje nam profesjonalną instalację oraz pomoże w doborze odpowiedniej jednostki. Doświadczanie które pozwala na odpowiedzialne doradztwo to klucz do pełnego zadowolenia z wykonanej instalacji. Nie odpowiednio dobrana jednostka do kubatury budynku niesie za sobą szereg problemów. Wykonawca godny zaufania to przede wszystkim dobry doradca który poza instalacją wytłumaczy oraz pokaże zakres działania pompy ciepła.

Kontakt

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z planowaną inwestycją.

ul. Mostowa 22, 42‐400 Zawiercie

+48 791 162 987

klimterm42@gmail.com

© Copyrights klimterm.pl 2020. All Rights Reserved
Polityka prywatności